Něco málo o mně

V IT a podnikatelském světě se pohybuji téměř 10 let, za tuto dobu jsem si vyzkoušel spoustu věcí a nasbíral mnoho zkušeností.

O IT jsem se zajímal od mala. Vždy mně bavilo vše ohledně počítačů, a to nejen hraní her, ale také skládání a opravování, upgradování PC. Proto jsem se vyučil střední školou s oborem IT a ekonomika, a ihned po škole jsem začal pracovat jako IT technik. Od té doby jsem vybudoval jsem několik eshopů, přes 7 let jsem se věnoval jako IT support L1 a L2 pro několik firem z korporátního prostředí.

Co se týče webů, tak první stránky, respektive pokusy o stránky jsem dělal již na základní škole, takže můj první web je dnes starý okolo 15 let, jednalo se o stránky s počasím, filmy, mp3 apod.
Další tvorba přišla až na střední škole, kde jako školní projekty i jako předmět jsem tvořil základní statické stránky ručně za pomoci HTML, CSS a PHP.
V tomto období jsem se začal zajímat o podnikání, a vymýšlel různé nápady, které jsem uskutečnil po dokončení SŠ, kdy jsem si udělal živnostenské oprávnění a vytvořil první eshop.
Veškeré eshopy nebo pokusy o ně jsem tvořil na krabicovém řešení, než jsem si vyzkoušel vytvořit vlastní eshop na WordPress, kde mně zaujalo množství možností a rozšíření.
U WordPressu jsem zůstal do teď, jelikož na něm lze vytvořit prakticky cokoliv, navíc na něm funguje cca polovina všech webů na světě. Stránky jsem tvořil spíše pro známé, a známé známých.
Od roku 2020 tvořím a spravuji weby pro instagold.cz, kterou jsem založil. Ale tímto webem chci nabídnout pouze mé služby, a to na co nejvyšší úrovni, abych se pod ně mohl doslova podepsat vlastním jménem.

Jako svou přednost považuji profesionální jednání a lidský přístup. Dále také schopnost "umět si poradit". Za toto vděčím své praxi v práci jako IT support, kde mi prošli rukou stovky, možná tisíce počítačů a notebooků pro vyšší stovky lidí. Každý člověk a každý počítač je jiný, a skoro každý den se setkáte s novým problémem, který musíte vyřešit, a poradit si sami. A přesně toto aplikuji i do tvorby stránek, pokud něco neumím, pokusím se najít vhodné řešení, případně dokážu zajistit vhodné lidi, kteří mi s tím pomůžou, dokud nejsem s výsledkem spokojený.

Kromě těchto činností mám ještě několik projektů:

TvůjAjťák - tržiště s IT odborníky

TvůjAjťák online - Vzdálená IT pomoc

InstaGold - digitální agentura

Čecholáda - magazín, kde se vyskytuje extrémně černý a nekorektní humor, takže pokud to není váš šálek kávy, tak prosím neklikejte :D

Ludvík Stemmer

IT specialista, webmaster
IČO: 04505174 (Neplátce DPH)
Copyright © Ludvík Stemmer

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram